Program TV

Program ETNO

Săptămâna 4 – 10 iulie 2022

 

Luni 4 iulie

07:00 – Cantece pentru cei dragi / Teleshopping

07:55 – Vremea / Ai Parte

08:00 – Matinali si Populari cu Lavinia Furtuna si Mihalis

11:00 – Cantece pentru cei dragi / Teleshopping / Ai Parte

16:00 – Sanatate inainte de toate cu Lacramioara Pralia

17:00 – Vremea / Ai Parte

17:05 – Cantece pentru cei dragi

17:55 – Vremea / Ai Parte

18:00 – Raport Special cu Alina Eftimie

19:00 – Subiectul Zilei cu Dana Chera

19:58 – Vremea

20:00 – Ramasag pe folclor cu Georgel Nuca

23:00 – Vremea / Ai Parte

23:05 – Cantece pentru cei dragi

0:00 – Raport Special cu Alina Eftimie (R)

01:00 – Subiectul Zilei cu Dana Chera (R)

02:00 – Ramasag pe folclor cu Georgel Nuca (R)

04:30 – Cantece pentru cei dragi

06:00 – Sanatate inainte de toate cu Lacramioara Pralia (R)

 

Marti 5 iulie

07:00 – Cantece pentru cei dragi / Teleshopping

07:55 – Vremea / Ai Parte

08:00 – Matinali si Populari cu Lavinia Furtuna si Mihalis

11:00 – Cantece pentru cei dragi / Teleshopping / Ai Parte

16:00 – Sanatate inainte de toate cu Lacramioara Pralia

17:00 – Vremea / Ai Parte

17:05 – Cantece pentru cei dragi

17:55 – Vremea / Ai Parte

18:00 – Raport Special cu Alina Efftimie

19:00 – Subiectul Zilei cu Dana Chera

19:58 – Vremea

20:00 – Ramasag pe folclor cu Georgel Nuca

23:00 – Vremea / Ai Parte

23:05 – Cantece pentru cei dragi

0:00 – Raport Special cu Alina Eftimie (R)

01:00 – Subiectul Zilei cu Dana Chera (R)

02:00 – Ramasag pe folclor cu Georgel Nuca (R)

04:30 – Cantece pentru cei dragi

06:00 – Sanatate inainte de toate cu Lacramioara Pralia (R)

 

Miercuri 6 iulie

07:00 – Cantece pentru cei dragi / Teleshopping

07:55 – Vremea / Ai Parte

08:00 – Matinali si Populari cu Lavinia Furtuna si Mihalis

11:00 – Cantece pentru cei dragi / Teleshopping / Ai Parte

16:00 – Sanatate inainte de toate cu Lacramioara Pralia

17:00 – Vremea / Ai Parte

17:05 – Cantece pentru cei dragi

17:55 – Vremea / Ai Parte

18:00 – Raport Special cu Alina Eftimie

19:00 – Subiectul Zilei cu Dana Chera

19:58 – Vremea

20:00 – Ramasag pe folclor cu Georgel Nuca

23:00 – Vremea / Ai Parte

23:05 – Aducator de bucurie cu Alina Eftimie si Parintele Emilian Prodan (R)

0:00 – Raport Special cu Alina Eftimie (R)

01:00 – Subiectul Zilei cu Dana Chera (R)

02:00 – Ramasag pe folclor cu Georgel Nuca (R)

04:30 – Cantece pentru cei dragi

06:00 – Sanatate inainte de toate cu Lacramioara Pralia (R)

 

 

Joi 7 iulie

07:00 – Cantece pentru cei dragi / Teleshopping

07:55 – Vremea / Ai Parte

08:00 – Matinali si Populari cu Lavinia Furtuna si Mihalis

11:00 – Cantece pentru cei dragi / Teleshopping / Ai Parte

16:00 – Sanatate inainte de toate cu Lacramioara Pralia

17:00 – Vremea / Ai Parte

17:05 – Cantece pentru cei dragi

17:55 – Vremea / Ai Parte

18:00 – Raport Special cu Alina Eftimie

19:00 – Subiectul Zilei cu Dana Chera

19:58 – Vremea

20:00 – Ramasag pe folclor cu Georgel Nuca

23:00 – Vremea / Ai Parte

23:05 – Cantece pentru cei dragi

0:00 – Raport Special cu Alina Eftimie (R)

01:00 – Subiectul Zilei cu Dana Chera (R)

02:00 – Ramasag pe folclor cu Georgel Nuca (R)

04:30 – Cantece pentru cei dragi

06:00 – Sanatate inainte de toate cu Lacramioara Pralia (R)

 

Vineri 8 iulie

07:00 – Cantece pentru cei dragi / Teleshopping

07:55 – Vremea / Ai Parte

08:00 – Matinali si Populari cu Lavinia Furtuna si Mihalis

11:00 – Cantece pentru cei dragi / Teleshopping / Ai Parte

16:00 – Sanatate inainte de toate cu Lacramioara Pralia

17:00 – Vremea / Ai Parte

17:05 – Cantece pentru cei dragi

17:55 – Vremea / Ai Parte

18:00 – Raport Special cu Alina Eftimie

19:00 – Tainele Mintii cu Dana Chera

19:58 – Vremea

20:00 – Ramasag pe folclor cu Georgel Nuca

23:00 – Vremea / Ai Parte

23:05 – Aducator de bucurie cu Alina Eftimie si Parintele Emilian Prodan (R)

0:00 – Raport Special cu Alina Eftimie (R)

01:00 – Tainele Mintii cu Dana Chera (R)

02:00 – Ramasag pe folclor cu Georgel Nuca (R)

04:30 – Cantece pentru cei dragi

06:00 – Sanatate inainte de toate cu Lacramioara Pralia (R)

 

 

Sambata 9 iulie

07:00 – Cantece pentru cei dragi / Teleshopping

07:55 – Vremea / Ai Parte

08:00 – Cantece pentru cei dragi / Teleshopping / / Vremea / Ai Parte

10:00 – Tainele Mintii cu Dana Chera (R)

11:00 – Cantece pentru cei dragi / Teleshopping

11:55 – Vremea / Ai Parte

12:00 – Cantece pentru cei dragi / Teleshopping

13:00 – Caravana Etno (R)

16:58 – Vremea

17:00 – Petrecere la Han cu Adina Rosca si Traian Stoita

19:58 – Vremea

20:00 – Sub Lupa cu Vasilica Tataru

22:00 – Craii de Curtea Veche, film

00:00 – Vremea / Ai Parte

00:05 – Spectacol Popular (R)

03:00 – Petrecere la Han cu Adina Rosca si Traian Stoita (R)

06:00 – Cantece pentru cei dragi

 

Duminica 10 iulie

07:00 – Cantece pentru cei dragi / Teleshopping

07:55 – Vremea / Ai Parte

08:00 – Cantece pentru cei dragi / Teleshopping / / Vremea / Ai Parte

10:00 – Amintiri din Copilarie, film

11:55 – Vremea / Ai Parte

12:00 – Cantece pentru cei dragi / Teleshopping

13:00 – Sub Lupa cu Vasilica Tataru (R)

14:58 – Vremea

15:00 – Cu Văru’ înainte cu Alexandru Pop

17:58 – Vremea

18:00 – Aducator de bucurie cu Alina Eftimie si Parintele Emilian Prodan

18:58 – Vremea

19:00 – Caravana Etno

21:58 – Vremea

22:00 – Divort din dragoste, film

00:00 – Vremea / Ai Parte

00:05 – Cantece pentru cei dragi

01:00 – Sub Lupa cu Vasilica Tataru (R)

03:00 – Caravana Etno (R)

06:00 – Cantece pentru cei dragi